Professional
Magic Dent

видалення вм'ятин без фарбування київ

Видалення вм'ятин без фарбування Київ

Доброго дня!
Я Євген Тарасенко

 Чемпіон України 
 Переможець 1-го  Міжнародного Чемпіонату 
 "Видалення вм'ятин без фарбування" 
 "Технологія PDR"
2016р. 
 Суддя 2-го ; чемпіонату 2017р. 
 Суддя 4-го міжнародного  чемпіонату 2019р. 

Відео з олімпіади...


Я займаюся ремонтом кузовів автомобілів зараз вже майже 30 років. Понад 10 років у своїй роботі я використовую лише технологію PDR, а саме ремонт вм'ятин без фарбування у Києві.

Постійно розвиваюся, відвідую профільні заходи, курси підвищення кваліфікації, змагання, семінари.

У моєму арсеналі технології робіт гачками, клейовою системою, системою перенапруги металу, підняття гострої вм'ятини (цвях) трьома різними способами залежно від конкретного випадку, блендинг, робота з відблисками, розтягнутий метал (хлопун), складні заломи ребер, кантів . Працюю з алюмінієвими деталями. Виправляю дахи та капоти, які на офіціалах йшли під заміну.

Видалення вм'ятин без фарбування у Києві ціна


PDR - технологія, яка дозволяє видалити вм'ятину без фарбування та пошкодження лакофарбового матеріалу Вашого автомобіля. Ще зовсім недавно PDR технологія видалення вм'ятин без фарбування, як і багато інших новаторських ідей трималася в суворому секреті, але тепер і у Вас є унікальна можливість скористатися послугами нашого майстра, який ось уже більше десяти років видаляє вм'ятини без фарбування за технологією PDR і є Чемпіоном України з безбарвного видалення вм'ятин. PDR технологія дозволяє скоротити час ремонту та уникнути зайвих витрат, тому що відпадає необхідність у фарбуванні деталі кузова після рихтувальних робіт. Найголовніше: звернутися саме до спеціаліста з величезним досвідом роботи, а не нарватися на "кустарних майстрів". Якщо Вам потрібно видалити, відремонтувати або просто відрихтувати вм'ятину кузова без фарбування, на лівому березі - приїжджайте в Professional Magic Dent на Березняківську 21 PDR інструмент

 

Я пропоную вам:

Послуги:

видалення вм'ятин без фарбування

Професійний майстер
Передові технології PDR
Якісно, швидко, гарантія

 Детальніше...

 

 

Навчання:

видалення вм'ятин без фарбування за технологією PDR

Дипломований викладач.
Індивідуальний підхід.
Теорія, практика, сертифікат

 Детальніше...

Онлайн оцінка вартості
видалення вм'ятини без фарбування
Надіслати нам у VIBER фото пошкодженого авто
Ми оцінимо і передзвонимо Вам

+38(096)3841140

НАШІ ОСТАННІ РОБОТИ:

ВИДАЛЕННЯ ВМ'ЯТИН БЕЗ ФАРБУВАННЯ КИЇВ

РЕМОНТ ВМ'ЯТИН БЕЗ ФАРБУВАННЯ КИЇВ

видалення вм'ятин без фарбування київ
Mitsubishi

Видалення вм'ятини дверей без фарбування

видалення вм'ятин без фарбування київ
Infiniti

Видалення вм'ятини даху без фарбування

видалення вм'ятин без фарбування київ
Skoda

Видалення вм'ятини дверей без фарбування Видалення вм'ятин без фарбування Київ  - це те, що Ви шукали! Ви випадково зачепили стовпчик або авто сусіда, невдало припарковалися або потрапили під град і тепер на кузові Вашого автомобіля безліч маленьких і великих вм'ятин, а найнеприємніше, що на офіційному СТО сказали: рихтування і фарбування.Не треба сумувати! без фарбування і який зможе видалити практично будь-яку вм'ятину за технологією PDR без необхідності подальшого фарбування кузова.Увага! " готових видалити Вам вм'ятини кузова без фарбування "за копійки" не завжди є майстрами. З початку року зросла кількість клієнтів які просять виправити роботу "диво масті ра". Пам'ятайте: видалити вм'ятину набагато дешевше ніж виправляти невдалу роботу "професіоналів"! Багато автолюбителів дізналися про існування PDR технології видалення вм'ятин без фарбування зовсім недавно, хоча ця технологія безбарвного видалення вм'ятин кузова існує вже не один десяток років. Величезна кількість переваг перед традиційним видаленням вм'ятин шляхом рихтування, шпаклювання та фарбування.
Давайте порівняємо PDR технологію видалення вм'ятин без фарбування з традиційними методами ремонту вм'ятин кузова автомобіля.
Економія часу: видалення вм'ятин без фарбування займає значно менше часу, оскільки весь комплекс робіт виконується одним майстром, не вимагаючи переміщення автомобіля, складних і громіздких агрегатів - все виконується вручну! Якщо ж скористатися традиційними послугами видалення вм'ятин кузова то це займе набагато більше часу, так як рихтує один майстер, виготовляє інший, а фарбує вже третій і як Ви розумієте все це вимагає переміщення автомобіля з цеху в цех або в фарбувальну камеру. вже мовчу про те як складно підібрати фарбу в колір до рідної, а при видаленні вм'ятин без фарбування за технологією PDR цього всього робити не потрібно так як лакофарбове покриття не пошкоджується! Видалити вм'ятину без фарбування за технологією PDR можна практично будь-якої складності - все залежить від майстра, його досвіду та професіоналізму. Сумно те, що на тлі зростання попиту на послугу видалення вм'ятин без фарбування, зростає і кількість автосервісів, які почали пропонують цю послугу не маючи у своєму арсеналі ні тямущих майстрів ні ділового інструменту, тим самим підриваючи авторитет до PDR технології у автолюбителів.
На мій погляд основний плюс PDR технології полягає в тому, що навіть після ДТП кузов автомобіля залишається не фарбованим, а значить, продажна вартість автомобіля не впала і кузов з лакофарбовим покриттям залишається "рідним".
Для загального розвитку:
Існує кілька видів PDR технології:
Вакуумна технологія дозволяє видалити вм'ятину без фарбування та виконується за допомогою присосок. Вони прикріплюються до місця деформації і під час їхнього від'єднання, кузовна поверхня тягнеться за ними. Необхідний вакуум присоски з деталлю досягається з використанням електронасоса або ручного.
Клейова технологія видалення вм'ятин без фарбування - той метод дозволяє прибрати вм'ятини за допомогою спеціальних насадок, що мають м'яку основу. На цю основу наноситься спеціальний клеючий склад, за допомогою якого насадка прикріплюється до місця деформації, виконуючи витягування вм'ятин
Важільна технологія. Важільний метод найскладніший і трудомісткий. Він передбачає застосування цілого ряду інструментів, включаючи гачки, різні типорозміри ключок та важелів. Використовуючи цей метод, майстер впливає місце деформації з внутрішньої сторони. Для цього місце пошкодження прогрівається, а після простукується і продавлюється зсередини. Так от власне до чого ми прийшли: видалення вм'ятин без фарбування київ за PDR технологією набагато швидше і не порушує лакофарбове покриття кузова автомобіля, залишаючи його в "рідному" кольорі . Не вимагає "зайвих" рухів тіла і блукань по сто - весь ремонт виконує один майстер, а значить він гарантує якість виконаних робіт, а на сервісі Вам доведеться шукати "крайнього" так як всі будуть "перекладати стрілки" і знімати з себе відповідальність. Добре подумайте, що краще для Вашого автомобіля?


Як нас знайти

Телефон:

+38(096)3841140

Адреса:

Київ, вул. Березняківська 21

GPS координати:

50°25'18.6"N 30°36'17.8"E