Professional
Magic Dent

Навчання, курси PDR

НАВЧАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ PDR
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇНавчання, курси PDR проводить майстер, переможець чемпіонату з ремонту вм'ятин 2016 року, суддя 2017, 2019 року в Україні - Євген Тарасенко.


Запрошую всіх на навчання до моєї школи PDR! Практично в кожній країні Європи я маю учнів, включаючи Ізраїль та країни Арабського світу, які успішно працюють за технологією PDR.
Курси підвищення кваліфікації майстрів PDR технології.

 


Після навчання у нашого Майстра Ви отримуєте сертифікат, що підтверджує, що Ви пройшли повний, розгорнутий курс за програмою в технології безфарбового ремонту панелей кузова автомобіля від вм'ятин різного ступеня складності.
PDR - Paintless Dent Repair
Так само наш Сартифікат від
Professional Magic Dent
підтверджує те, що Ви успішно здали іспити з теорії та практики і те, що Ви є спеціалістом у PDR технології видалення вм'ятин без фарбування.Навчання PDR технологіїНе дивлячись на складні часи, перебувають захоплені люди, які бажають освоїти професію.

 Гідна заміна

 

Цього року на чемпіонаті з видалення вм'ятин без фарбування, який проходив у Києві, наш учень Євген Павлов, який минулого року пройшов повний курс навчання PDR технології, посів почесне 5 місце. Маючи за плечима менше року практики Женя зміг увійти до п'ятірки найкращих PDR майстрів! Вітаємо!

 

 

 

 

 

 

 

 Навчайтеся технології PDR у професіоналів – це запорука Вашої успішної роботи. Раджу спочатку відвідайте всіх майстрів, на яких упав Ваш вибір, подивіться результати їх робіт і тільки тоді приймайте рішення у кого Ви хочете навчитися видалення вм'ятин без фарбування або простіше кажучи видалення вм'ятин за технологією PDR.

Є питання?
Дзвоніть нам і записуйтесь!
Навчання технології PDR

+38(096)3841140

НАШІ ОСТАННІ РОБОТИ:

ВИДАЛЕННЯ ВМ'ЯТИН БЕЗ ФАРБУВАННЯ КИЇВ

видалення вм'ятин без фарбування київ
Mitsubishi

Видалення вм'ятини дверей без фарбування

Видалення вм'ятини дверей без фарбування
Infiniti

Видалення вм'ятини даху без фарбування

Видалення вм'ятини даху без фарбування
Skoda

Видалення вм'ятини дверей без фарбування


Як нас знайти

Телефон:

+38(096)3841140

Адреса:

Киев, ул. Березняковская 21

GPS координати:

50°25'18.6"N 30°36'17.8"E