Professional
Magic Dent

Перенавчання майстрів

Перенавчання PDR. Підвищення кваліфікації

PDR технологія видалення вм'ятин без фарбування вже давно стала популярною серед автолюбителів та послугами PDR майстрів стали користуватися частіше. І все б добре, але зі зростанням популярності почало рости і кількість "диво майстрів", які вирішили по-швидкому заробити грошей, пішли на курси PDR, отримали диплом і в роботу! Якість послуг, які вони пропонують, змушують бажати кращого і причина такої якості на пряму залежить від того, де проходили навчання ці "диво майстра".
Не всі школи PDR технології пропонують повноцінне навчання і в більшості випадків дипломи про закінчення курсів видають чи не екстерном. Сумно те, що не всі "новоспечені" майстри визнають свою некомпетентність, але ті хто зрозумів, що пройшов навчання не зовсім вдало знаходяться в пошуку справді розумного вчителя і готові продовжити навчання або точніше перенавчитися.

Так от якщо Ви той самий майстер, який вирішив все-таки навчитися правильно видаляти вм'ятини без фарбування і опанувати всі тонкощі цього непростого ремесла - ми будемо раді бачити вас у нашій школі за PDR технологією. Вашим учителем буде дійсно Майстер з більшої літери, Переможець 1-го Міжнародного Чемпіонату з PDR. Людина, яка поділиться з вами своїм багаторічним досвідом, допоможе знайти і виправити Ваші помилки, а точніше помилки, які були допущені викладачем при первинному навчанні технології PDR. свої секрети для досягнення максимального результату у перенавченні та підвищенні Вашої кваліфікації. Телефонуйте - ми завжди на зв'язку та готові допомогти!Перш ніж приступити до процесу підвищення кваліфікації мені потрібно розуміти, якими навичками володіє даний претендент і на що в роботі з ним робити основні акценти крім стандартного курсу. Для цього я роблю на деталі непросте пошкодження, адже він майстер і має досвід і спостерігаю за процесом до його завершення. Потім з результату ми робимо аналіз і обговорюємо помилки. Нижче на фото конкретний приклад результату усунення дефекту дверей Тойота Авенсіс майстром, який приїхав на підвищення.

< /p>

А ось вже результат цього ж пошкодження, яке ми спільними зусиллями благополучно виправили після проходження курсу. Тепер з новими навичками та правильним підходом при первинному підйомі вже таких проблем виникати не буде, а якщо через особливості пошкоджень і будуть проблеми, (спочатку надмірний метал і без розтяжки або хлопуна ніяк) то застосовуючи отримані навички уникають проблеми і досягається результат

Як нас знайти

Телефон:

+38(096)3841140

Адреса:

Київ, вул. Березняковська 21

GPS координаты:

50°25'18.6"N 30°36'17.8"E